Přijímačky na 8letá gymnázia 2024/2025 – Matematika

Seznam přání Sdílet
Sdílet kurz
Page Link
Sdílejte na sociálních sítí

O kurzu

Příprava na matematickou část přijímacích zkoušek na střední školy a gymnázia

Stojíte před výzvou přijímacích zkoušek na 8leté obory a chcete si zajistit, že vaše příprava na matematickou část bude co nejúčinnější? Náš kurz je navržen tak, aby vás vybavil všemi potřebnými znalostmi a dovednostmi pro zvládnutí matematických úloh, které vás na zkouškách čekají. Od základních početních operací až po složitější geometrické úlohy – pokryjeme vše potřebné pro vaši úspěšnou přípravu. Na kurzu pracovalo několik nejlepších lektorů Doučse z našich celkem 200 po celé ČR a vepsalo do něj své nejlepší know-how. Také je třeba zmínit, že kurzy průběžně aktualizujeme, dle novinek z CERMATu. Aktuální verze je vhodná jak pro ročníky 2024, tak 2025.

Co se naučíte

V rámci našeho kurzu se dozvíte, jak efektivně rozdělovat čas mezi jednotlivé typy úloh, aby vám na zkoušce zbylo dostatek času na složitější problémy. Osvojíte si metody pro rychlé a přesné řešení běžných typů úloh, které jsou častou součástí matematických testů. Zlepšíte si matematické myšlení a naučíte se aplikovat teoretické znalosti v praktických situacích. Kurz také zahrnuje strategie pro řešení složitějších úloh, které vyžadují hlubší porozumění matematickým konceptům.

Výhody kurzu

Náš kurz nabízí komplexní přípravu v oblasti matematiky, se zaměřením na typy úloh, které jsou nejčastěji součástí přijímacích zkoušek. Díky našemu veselému a zkušenému lektorovi, který vás bude kurzem provázet, se naučení nových dovedností stane zábavným a motivujícím zážitkem. Materiály kurzu, včetně videí, testů nanečisto a učících plánovačů, jsou navrženy tak, aby podpořily efektivní učení a umožnily vám přístup k informacím kdykoliv a odkudkoliv.

Zahrnuté materiály

Kurz zahrnuje 22 videí s podrobnými výklady a příklady, které dohromady tvoří více než 10 hodin učebního materiálu. K dispozici je také test nanečisto s vyhodnocením, který vám umožní ověřit vaše znalosti a připravit se na skutečné zkouškové podmínky. Dále obdržíte náš učící plánovač pro efektivní studium a přehled důležitých matematických vzorečků na formátu A3 k vytištění, což vám pomůže usnadnit zapamatování a aplikaci matematických principů.

Požadavky a instrukce

Aby bylo možné kurz absolvovat, je nutné mít počítač nebo jiné zařízení s přístupem k internetu a stabilním internetovým připojením pro plynulé streamování videí. Doporučujeme mít doma tiskárnu pro tisk studijních materiálů a testů, nebo využít služeb copycentra. Základní počítačová gramotnost je předpokladem pro snadnou navigaci v e-learningovém prostředí, a sluchátka nebo reproduktory jsou nezbytné pro kvalitní poslech audia ve videích.

Jak maximalizovat výhody našeho kurzu

Věříme, že náš kurz představuje důležitou součást vaší přípravy na matematickou část přijímacích zkoušek. Avšak, je důležité zdůraznit, že nejlepší výsledky dosáhnete kombinací různých způsobů studia a přípravy. Náš kurz je navržen tak, aby poskytl pevný základ a rozšířil vaše znalosti, ale úspěch vyžaduje i vaše osobní úsilí a zapojení.

Aby byla vaše příprava co nejúčinnější, doporučujeme využít i další zdroje a metody studia. Kromě samostudia a revize materiálů kurzu je velmi prospěšné konzultovat případné nejasnosti nebo obtížné koncepty s kvalifikovaným lektorem nebo vaším učitelem. Zde přichází s nabídkou naše vzdělávací platforma – na www.doucse.cz najdete širokou nabídku doučování a specializovaných kurzů, které vedou naši zkušení lektoři. Pokud preferujete osobní přístup a chtěli byste se dozvědět více o možnostech individuálního doučování nebo se zajímáte o kurzy s lektory, neváhejte nás kontaktovat. Jsme k dispozici od pondělí do pátku mezi 9. a 19. hodinou a o víkendech od 14. do 18. hodiny na telefonním +420 494 900 177.

Pamatujte, že kombinace našeho online kurzu s individuálním doučováním vám může poskytnout komplexní přehled o látkách, procvičení aplikace znalostí v praxi a především personalizovanou zpětnou vazbu, která je klíčová pro efektivní učení a zlepšení.

Přístup k našemu kurzu jako k jednomu z nástrojů ve vašem vzdělávacím arzenálu vám pomůže vybudovat silný základ. Nicméně, nezapomínejte, že vaše píle, pravidelná praxe a ochota vyhledávat pomoc a podporu, kdykoli to bude potřeba, jsou nezbytné pro dosažení vašich vzdělávacích cílů. Spolu s našimi lektory a vzdělávacími programy na www.doucse.cz vám chceme poskytnout vše potřebné pro úspěšné zvládnutí přijímacích zkoušek.

Podívejte se na číst videí zdarma

Klikněte si do sekce Obsah kurzu (níže) a podívejte se na ukázková videa z e-Learningu, ať zjistíte, zda Vám forma výkladu atd. bude vyhovovat. Ideálně prohlédněte před tím, než byste kurz zakoupili. Budete mít pak jistotu, že je to to pravé právě pro Vás. 🙂

Poznámka na závěr

Kurz je po úhradě přístupný a dostupný jeden rok, tedy 365 dní, protože bychom neradi po roce prezentovali neaktualizované informace. CERMAT totiž mění požadavky na test každý rok a je pro nás důležité předávat aktuální informace 🙂 Dále bychom rádi zdůraznili, že s důvěrou garantujeme vrácení peněz do 48 hodin v případě, že naše kurzy nebo služby nesplní vaše očekávání. Jsme přesvědčeni o kvalitě našich produktů a chceme, aby každý zákazník byl spokojený. Pokud byste měli zájem využít tuto možnost, neváhejte nás kontaktovat e-mailem info@doucse.cz nebo prostřednictvím našich koordinátorek na lince +420 494 900 173. Jsme tu pro vás a vážíme si vaší spokojenosti!

 

Zobrazit více

Co se naučíte?

 • V kurzu se naučíte efektivní strategie a postupy pro úspěšné zvládnutí přijímacích zkoušek z matematiky na 8leté obory.
 • Získáte přehled o typických otázkách a úlohách, které vás čekají.
 • Naučíte se řešit složité úlohy pod tíhou času, a to vše pod vedením našeho veselého a zkušeného lektora.
 • Získáte přehled o nejčastějších chybách, kterých se studenti na přijímacích zkouškách dopouštějí, a naučíte se jim vyhnout.
 • Zlepšíte si schopnost samostatného myšlení a aplikace získaných znalostí v praxi.
 • Naučíte se identifikovat klíčové informace v zadáních, což vám umožní rychlejší a přesnější řešení úloh.
 • Dozvíte se, jak efektivně využívat eliminaci odpovědí u výběrových otázek.
 • Získáte dovednosti v matematickém myšlení a řešení složitých úloh, které vás připraví na matematickou část zkoušek.
 • Naučíte se efektivně rozdělovat čas mezi jednotlivé úlohy během zkoušky.
 • Naučíte se vyplňovat záznamový arch a pracovat s testem.
 • Počítat a počítat. :) :)

Obsah kurzu

Základní část kurzu
Nejprve si projdeme základní informace o kurzu a učivu k přijímačkám.

Převody jednotek a příklady s dvojciferným číslem
Vysvětlíme si dvě úvodní témata :)

Slovní úlohy a obsahy + obvody
Tak hurá na to. To zvládneme :)

Obecně „nejzábavnější” téma – Geometrie :)
I když toto téma není obecně zrovna oblíbené a jen málokomu sedne, pojďme se na něj podívat. Nadruhou stranu, je zde nejvetší prostor získat body navíc!

Náročnější příklady a úlohy
I to ale zvládneme! Tak hurá na to. :)

Další informace k testu
Pojď zjistit trochu více o testu! :)

Vyzkoušejte si, jak jsi na tom – Test nanečisto 1
zjisti, kam jsi pokročil a kde je třeba přidat :)

Tipy, jak zvládnout stres a umět se namotivovat
V této lekci si ukážeme, jak se vypořádat stresem a umět se správně namotivovat. :)

Získej potvrzení o absolvování kurzu!

Získej potvrzení o absolvování celého kurzu :) Můžeš tak dokázat celému světu, že si kurzem prošel! :)

selected template

+420 494 900 177

Máte dotaz? Volejte!