Přijímačky na SŠ a gymnázia 2024/2025 – Český jazyk

Seznam přání Sdílet
Sdílet kurz
Page Link
Sdílejte na sociálních sítí

O kurzu

Příprava na přijímací zkoušky z českého jazyka na střední školy a gymnázia

Stojíte před výzvou přijímacích zkoušek na 4leté obory a chcete si zajistit, že vaše příprava z českého jazyka bude co nejúčinnější? Náš kurz je navržen tak, aby vás vybavil všemi potřebnými znalostmi a dovednostmi pro zvládnutí úkolů z českého jazyka, které vás na zkouškách čekají. Od základního pravopisu až po složitější práci s textem– pokryjeme vše potřebné pro vaši úspěšnou přípravu. Na kurzu pracovalo několik nejlepších lektorů Doučse z našich celkem 200 po celé ČR a vepsalo do něj své nejlepší know-how. Také je třeba zmínit, že kurzy průběžně aktualizujeme, dle novinek z CERMATu. Aktuální verze je vhodná jak pro ročníky 2024, tak 2025.

Co se naučíte

V rámci našeho kurzu se dozvíte, jak efektivně rozdělovat čas mezi jednotlivé typy úkolů, aby vám na zkoušce zbylo dostatek času na složitější problémy. Osvojíte si metody pro rychlé a přesné řešení běžných typů úloh, které jsou častou součástí matematických testů. Naučíte se aplikovat teoretické znalosti v praktických situacích.

Výhody kurzu

Náš kurz nabízí komplexní přípravu v oblasti českého jazyka, se zaměřením na typy úkolů, které jsou nejčastěji součástí přijímacích zkoušek. Díky našemu veselému a zkušenému lektorovi, který vás bude kurzem provázet, se naučení nových dovedností stane zábavným a motivujícím zážitkem. Materiály kurzu, včetně videí, testů nanečisto, jsou navrženy tak, aby podpořily efektivní učení a umožnily vám přístup k informacím kdykoliv a odkudkoliv.

Zahrnuté materiály

Kurz zahrnuje 13 videí s podrobnými výklady a úkoly, které dohromady tvoří více než 1 hodinu učebního materiálu. K dispozici je také test nanečisto s vyhodnocením, který vám umožní ověřit vaše znalosti a připravit se na skutečné zkouškové podmínky.

Požadavky a instrukce

Aby bylo možné kurz absolvovat, je nutné mít počítač nebo jiné zařízení s přístupem k internetu a stabilním internetovým připojením pro plynulé streamování videí. Doporučujeme mít doma tiskárnu pro tisk testů, nebo využít služeb copycentra. Základní počítačová gramotnost je předpokladem pro snadnou navigaci v e-learningovém prostředí, a sluchátka nebo reproduktory jsou nezbytné pro kvalitní poslech audia ve videích.

Jak maximalizovat výhody našeho kurzu

Věříme, že náš kurz představuje důležitou součást vaší přípravy na přijímací zkoušky z českého jazyka. Avšak, je důležité zdůraznit, že nejlepší výsledky dosáhnete kombinací různých způsobů studia a přípravy. Náš kurz je navržen tak, aby poskytl pevný základ a rozšířil vaše znalosti, ale úspěch vyžaduje i vaše osobní úsilí a zapojení.

Aby byla vaše příprava co nejúčinnější, doporučujeme využít i další zdroje a metody studia. Kromě samostudia a revize materiálů kurzu je velmi prospěšné konzultovat případné nejasnosti nebo obtížné koncepty s kvalifikovaným lektorem nebo vaším učitelem. Zde přichází s nabídkou naše vzdělávací platforma – na www.doucse.cz najdete širokou nabídku doučování a specializovaných kurzů, které vedou naši zkušení lektoři. Pokud preferujete osobní přístup a chtěli byste se dozvědět více o možnostech individuálního doučování nebo se zajímáte o kurzy s lektory, neváhejte nás kontaktovat. Jsme k dispozici od pondělí do pátku mezi 9. a 19. hodinou a o víkendech od 14. do 18. hodiny na telefonním čísle +420 494 900 177.

Pamatujte, že kombinace našeho online kurzu s individuálním doučováním vám může poskytnout komplexní přehled o látkách, procvičení aplikace znalostí v praxi a především personalizovanou zpětnou vazbu, která je klíčová pro efektivní učení a zlepšení.

Přístup k našemu kurzu jako k jednomu z nástrojů ve vašem vzdělávacím arzenálu vám pomůže vybudovat silný základ. Nicméně, nezapomínejte, že vaše píle, pravidelná praxe a ochota vyhledávat pomoc a podporu, kdykoli to bude potřeba, jsou nezbytné pro dosažení vašich vzdělávacích cílů. Spolu s našimi lektory a vzdělávacími programy na www.doucse.cz vám chceme poskytnout vše potřebné pro úspěšné zvládnutí přijímacích zkoušek.

Podívejte se na číst videí zdarma

Klikněte si do sekce Obsah kurzu (níže) a podívejte se na ukázková videa z e-Learningu, ať zjistíte, zda Vám forma výkladu atd. bude vyhovovat. Ideálně prohlédněte před tím, než byste kurz zakoupili. Budete mít pak jistotu, že je to to pravé právě pro Vás. 🙂

Poznámka na závěr

Kurz je po úhradě přístupný a dostupný jeden rok, tedy 365 dní, protože bychom neradi po roce prezentovali neaktualizované informace. CERMAT totiž mění požadavky na test každý rok a je pro nás důležité předávat aktuální informace 🙂 Dále bychom rádi zdůraznili, že s důvěrou garantujeme vrácení peněz do 48 hodin v případě, že naše kurzy nebo služby nesplní vaše očekávání. Jsme přesvědčeni o kvalitě našich produktů a chceme, aby každý zákazník byl spokojený. Pokud byste měli zájem využít tuto možnost, neváhejte nás kontaktovat e-mailem info@doucse.cz nebo prostřednictvím našich koordinátorek na lince +420 494 900 173. Jsme tu pro vás a vážíme si vaší spokojenosti!

 

Zobrazit více

Co se naučíte?

  • V kurzu se naučíte efektivní strategie a postupy pro úspěšné zvládnutí přijímacích zkoušek z českého jazyka na 4leté obory.
  • Získáte přehled o typických otázkách a úlohách, které vás čekají.
  • Naučíte se řešit složité úkoly pod tíhou času, a to vše pod vedením našeho veselého a zkušeného lektora.
  • Získáte přehled o nejčastějších chybách, kterých se studenti na přijímacích zkouškách dopouštějí, a naučíte se jim vyhnout.
  • Zlepšíte si schopnost samostatného myšlení a aplikace získaných znalostí v praxi.
  • Naučíte se identifikovat klíčové informace v zadáních, což vám umožní rychlejší a přesnější řešení úloh.

Obsah kurzu

Základní část kurzu
Nejprve si projdeme základní informace o kurzu a učivu k přijímačkám.

Vztahy slov a slovesný vid
Vysvětlíme si dvě úvodní témata :)

Druhy vedlejších vět, významové poměry a základní skladební dvojice
Tak hurá na to. To zvládneme :)

Větný rozbor a práce s textem
I když toto téma není obecně zrovna oblíbené a jen málokomu sedne, pojďme se na něj podívat. Nadruhou stranu, je zde nejvetší prostor získat body navíc!

Další informace k testu
Pojď zjistit trochu více o testu! :)

Vyzkoušejte si, jak jsi na tom
zjisti, kam jsi pokročil a kde je třeba přidat :)

Tipy jak zvládnout stres a umět se namotivovat
V této lekci si ukážeme jak se vypořádat stresem a umět se správně namotivovat. :)

Získej potvrzení o absolvování kurzu!

Získej potvrzení o absolvování celého kurzu :) Můžeš tak dokázat celému světu, že si kurzem prošel! :)

selected template

+420 494 900 177

Máte dotaz? Volejte!