TEST NANEČISTO – Přijímačky na 4letá gymnázia a SŠ – 2024/2025 – Český jazyk

Seznam přání Sdílet
Sdílet kurz
Page Link
Sdílejte na sociálních sítí

O kurzu

Otestujte své znalosti s ONLINE testem nanečisto

Stojíte před výzvou přijímacích zkoušek na střední školy a gymnázia a chcete si zajistit, že vaše příprava na část českého jazyka bude co nejúčinnější? Vyzkoušejte náš další test nanečisto. Pro ty z Vás, co si zakoupili celý kurz Přijímačky na 4letá gymnázia 2024/2025 – Český jazyk, tak toto je nový test a není stejný.

Test je navržen tak, aby byl co nejvíce podobný CERMAT testům co do hloubky a rozdělení témat, avšak zadání úloh v našem testu je čistě naše tvorba.

Před tím, než test začne, se dozvíte pár organizačních informací od našeho lektora v přiloženém videu tak, abyste si odnesli z testu maximum poznatků.

Co se naučíte

Natrénujete si řešení testů nanečisto z domova. Vyzkoušíte si, jak funguje záznamový arch v praxi a zjistíte, kde děláte chyby. To Vám velice pomůže na další cestě ke zlepšení v řešení úloh.

Zahrnuté materiály

Kurz zahrnuje průvodní video (včetně časomíry a zvukové kulisy k dokreslení celého průběhu testu), zadání testu, klíč, záznamový arch a také rozepsané detailní řešení testu.

Požadavky a instrukce

Aby bylo možné test absolvovat, je nutné mít počítač nebo jiné zařízení s přístupem k internetu a stabilním internetovým připojením pro plynulé streamování videí. Doporučujeme mít doma tiskárnu pro tisk materiálů a testů, nebo využít služeb copycentra. Základní počítačová gramotnost je předpokladem pro snadnou navigaci v e-learningovém prostředí, a sluchátka nebo reproduktory jsou nezbytné pro kvalitní poslech audia ve videích.

Další organizační informace

Věříme, že náš test nanečisto představuje důležitou součást Vaší přípravy přijímacích zkoušek. Avšak, je důležité zdůraznit, že nejlepší výsledky dosáhnete kombinací různých způsobů studia a přípravy.

Aby byla vaše příprava co nejúčinnější, doporučujeme využít i další zdroje a metody studia. Kromě samostudia a revize materiálů kurzu je velmi prospěšné konzultovat případné nejasnosti nebo obtížné koncepty s kvalifikovaným lektorem nebo vaším učitelem. Zde přichází s nabídkou naše vzdělávací platforma – na www.doucse.cz najdete širokou nabídku doučování a specializovaných kurzů, které vedou naši zkušení lektoři. Pokud preferujete osobní přístup a chtěli byste se dozvědět více o možnostech individuálního doučování nebo se zajímáte o kurzy s lektory, neváhejte nás kontaktovat. Jsme k dispozici od pondělí do pátku mezi 9. a 19. hodinou a o víkendech od 14. do 18. hodiny na telefonním čísle +420 494 900 177.

Nezapomínejte, že vaše píle, pravidelná praxe a ochota vyhledávat pomoc a podporu, kdykoli to bude potřeba, jsou nezbytné pro dosažení vašich vzdělávacích cílů. Spolu s našimi lektory a vzdělávacími programy na www.doucse.cz vám chceme poskytnout vše potřebné pro úspěšné zvládnutí přijímacích zkoušek.

Poznámka na závěr

Test je po úhradě přístupný a dostupný jeden rok, tedy 365 dní, protože bychom neradi po roce prezentovali neaktualizované informace. CERMAT totiž mění požadavky na test každý rok a je pro nás důležité předávat aktuální informace 🙂 Prosíme také, abyste si důkladně zkontrolovali, zda kupujete vhodný kurz pro Vás, protože u testů nanečisto nelze odstoupit od smlouvy a stornovat objednávku.

Zobrazit více

Co se naučíte?

  • Zjistíte, jak na tom jste, abyste se mohli nadále zlepšovat.
  • Naučíte se vyplňovat záznamový arch a pracovat s testem.
  • Řešit úlohy. :) :)

Obsah kurzu

Vyzkoušejte si, jak jsi na tom – Test nanečisto 1
zjisti, kam jsi pokročil a kde je třeba přidat :)

  • Test nanečisto – zjisti, co jsi se už naučil a co je třeba ještě zlepšit
    00:00

+420 494 900 177

Máte dotaz? Volejte!